Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Швидкочитання для школярів

Як підвищити успішність дитини в школі в кілька разів всього за 10 занять?

Вражаючі успіхи чекають дитину, яка вміє читати швидко, правильно і розуміючи! Буквально кожен предмет шкільної програми заснований на вмінні читати і обов’язково розуміти прочитане, засвоювати, запам’ятовувати. Книга стає першим наставником дитини, і біда тому школяреві, який не зможе з нею подружитися. Адже це так просто!

Курс швидкочитання розрахований на тих дітей, які мають труднощі з читанням або хочуть читати краще. Підручники, дитячі книги, Інтернет розкриють перед допитливою дитиною широкі двері в світ захоплюючих знань, казок, унікальних знань.

З нами школяр змінює ставлення до навчання: йому стає вчитися цікаво і легко!

Наша мета — дати поштовх і розвинути інтерес до пізнання нового, відштовхуючись від читання!

Оберіть свою програму!
  ГруппаТехніка читання

  Цей рівень підходить для дітей, які читають вголос менше 30 слів/хв. Здійснюється грамотна корекція техніки читання, якщо дитина плутає букви, склади, придумує закінчення. Перехід від послогового читання до цілісного сприйняття слова, речення. Ваша дитина навчиться переказувати і запам’ятовувати прочитане. А головне — полюбить читання!

  ГрупаШвидкочитання

  Цей рівень підходить для дітей,
  які читають від 40 слів/хв, читання вголос. Діти збільшують швидкість читання вголос. Але головне — навчаються осмисленому читанню: розвивають вміння розуміти й переказувати
  прочитане, тренують пам’ять
  і увагу.

  ГрупаШвидкочитання Kids

  Цей рівень підходить для дітей, початкова швидкість яких від 100 слів/хв, читання про себе. Діти навчаються читання про себе і розвивають 5 важливих навичок: швидкочитання,
  розуміння прочитаного і вміння його переказувати, антиципація, пам’ять. Уміння переходити в стан
  надздатності до навчання шляхом синхронізації обох півкуль мозку, а також тренування уваги.

  ГрупаШвидкочитання Teen

  Цей рівень підходить старшокласникам, які хочуть опанувати ефективне скорочитання. Діти вчаться сприймати дуже велику кількість інформації і якісно її обробляти. В результаті дитина буде читати від 800 слів за хвилину і більше. Навчиться одним поглядом схоплювати весь рядок, прочитувати сторінку за 20 секунд і надовго запам’ятовувати інформацію. А також — якісно працювати і структурувати текстовий матеріал і складати Карти пам’яті.

Кому необхідне Швидкочитання
  • Ви хочете, щоб дитина вчилася легко і в задоволення?
  • Вона відволікається і любить «нудьгувати» на уроках?
  • Вона розтягує домашні завдання на весь вечір?
  • Повільно читає і не запам’ятовує?
  • Виконання домашніх завдань — це сімейний кошмар?
  • За технікою читання вам знехотя ставлять маленьку «шістку»?
Що ми отримуємо на заняттях
  • Швидкість
   Після курсу дитина буде читати в 2 рази швидше. Вона зможе засвоювати інформацію в 2-7 разів краще.
  • Розуміння
   Дитина почне добре розуміти і запам’ятовувати текст. Перекази, інші предмети перестануть бути для неї проблемою.
  • Уява
   Невід’ємна частина пам’яті, креативу і навіть… математичної логіки. Ми навчимо дитину мислити образами. Що дозволить розуміти, аналізувати прочитане значно краще.
  • Вербальний інтелект
   Багатий словниковий запас, грамотна мова, розуміння нових слів і їх значення.
  • Любов до навчання
   Завдяки швидкочитанню дитина підтягнеться з усіх предметів.
  • Впевненість у собі
   Вона, нарешті, перестане боятися школи, вчителів і почне радувати себе і вас гарними оцінками.

  ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО НА УРОКАХ ваше чадо буде ВСТИГАТИ НАБАГАТО ШВИДШЕ однокласникІв!

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Чому у вашої дитини все вийде?
Курс складається з 10 занять,
Це оптимальний час для того, щоб значно розвинути необхідну навичку.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно.
Вам не треба хвилюватися про те, де купити методичний матеріал.

Заняття проходять в
ігровій формі. Ваша дитина
полюбить вчитися!
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані інструктори Московської школи ейдетики И.Ю. Матюгина, що мають 10-річну практику.

В групі до 10 осіб. Відпрацьовуємо навичку з кожною дитиною та вирішуємо її конкретні задачі. Керуючись усіма вимогами та рекомендаціями МОЗ (постанова головного державного санітарного лікаря України #25 від 21.05.2020) , ми піклюємося про здоров’я наших кліентів та персоналу.

Ви обираєте час: є утрішні, денні, вечірні групи. Обираєте зручну форму навчання: офлайн чи онлайн.

Консультації для батьків: ви отримаєте детальні поради та рекомендації, як тренувати дитину під час та після завершення курсу

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Вы зможете
порівняти результати
ДО та ПІСЛЯ тренінгу.
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з тренером, пройти тестування і тільки після цього прийняти кінцеве рішення.

Швидкочитання для дітей
Швидкість читання і успішність
Немає сумніву, що рівень читання дитини набагато вище, адже крім чисто технічного читання він робить певний крок до отримання знань. Прагнення вчителів і батьків полягає в тому, щоб дитина могла самостійно вчитися, саме тому фахівці вважають читання найделікатнішою областю навчання дітей.
У початкових класах вчителі оцінюють техніку читання за часом, пов’язуючи цей показник з уміннями і успішністю. В цьому випадку дуже важливо, щоб дитина розуміла текст, і вимова закінчень прочитаних слів було чітким. Навчити дитину швидко читати прагнуть як вчителя, так і батьки, які застосовують метод швидкого читання, навчити яким можуть тільки кваліфіковані фахівці.
Що входить в програму?
Вся шкільна програма побудована на вмінні самостійно працювати з підручником, і якщо дитина з ранніх років не навчиться збільшувати свої читальні здібності, її успішність може різко знизитися. У цьому випадку на допомогу можуть прийти курси швидкочитання для дітей в Одесі, які проводять педагоги високої кваліфікації.
Процес навчання відбувається в ігровій формі, і дитина розуміє, що вчитися можна весело, цікаво, а головне, просто. Основною метою курсів швидкочитання для дітей є швидкий процес розуміння прочитаного, після чого дитина своїми словами переказує текст, і це допомагає йому виробляти вміння працювати з інформацією.
Швидкочитання для дітей впливає і на психічні процеси, такі як швидке мислення, хороша пам’ять, багата уява, і з педагогічного досвіду швидкочитання позитивно відбивається не тільки на відмінному навчанні, але і на реальній подальшій життєдіяльності.
Чому саме ми?
Центр швидкочитання і розвитку пам’яті «Орфей» організований для дорослих і дітей, які вважають кращим вкладенням в себе і свою дитину потенціалу постійного саморозвитку, цілеспрямованості і успіху. Головною метою нашої компанії є виявлення екстраординарних здібностей будь-якої дитини, розвивати його коло інтересів і креативність, застосовуючи досвід викладачів та інноваційні методи навчання.
Тільки в центрі розвитку «Орфей», діти швидко збільшують швидкість читання і засвоюють інформацію, при цьому значно поліпшується їх словниковий запас і формується грамотна мова. Численні відгуки і подяки, залишені на нашому сайті, є справжньою винагородою для педагогів, які вносять свій вагомий внесок в розвиток майбутнього суспільства.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ