Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Підготовка до школи

Ваша дитина буде готова до школи вже до вересня!

Дитина швидко і ефективно вчиться читати, рахувати і писати. Саме цим «3м китам» в курсі «Підготовка до школи» приділяється посилена увага.
Це ідеальний курс для тих, хто хоче максимально спростити для своєї дитини початок навчання в школі.
У малій групі (3-6 осіб) до Вашої дитини буде підібрано індивідуальний підхід і закладений міцний фундамент для успішного навчання в школі.

 

Результати будуть помітні батькам в найкоротший час!

Переваги занять нашого курсу з підготовки до школи:

  Заняття включають всі види робіт, необходіні для підготовки дитини до школи: формування навички читання, письма, формування математичних здібностей, розвитку мислення, пам’яті, уваги, сприйняття, логіки, уяви.

Через рік до 1-го класу?

  У структуру заняття з підготовки дітей до школи 5-6 років входить:

  — Навчання читанню
  — Навчання рахунку
  — Підготовка руки до листа
  — Розвиток логіки і доладного мовлення
  — Розвиток психічних процесів (увага, пам’ять, сприйняття, уява і мислення)
  — Рухливі ігри
  — Розвиток дрібної моторики руки

  Заняття з підготовки до школи проходять у цікавій ігровій формі, формуючи інтерес і бажання до навчання!

В результаті ваша дитина отримає міцний фундамент для відмінного навчання в школі
  • Перше і головне — він почне читати!
  • Ми закладемо основи грамотного рахунку і писання
  • Активізує розумові процеси, необхідні для навчання в школі
  • Отримає потрібні навички для вступу до першого класу
  • Дитина навчиться і полюбить вчитися, підготується до роботи в класі, що є важливою складовою адаптації майбутнього першокласника.
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Чому у Вашої дитини точно все вийде:
Курс триває 9 місяців: 72 заняття, 2 рази на тиждень по 1 годині.
Це оптимальный строк, щоб опанувати потрібні навички для вступу до першого класу.

Результати будуть помітні батькам в найкоротший час.

Заняття проходять в
ігровій формі. Ваша дитина
полюбить вчитися!
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані педагоги і психологи, що пройшли навчання методиці Сергія Полякова.

В групі до 6 осіб. Працюємо в міні-групах з конкретними задачами кожної дитини. Керуючись усіма вимогами та рекомендаціями МОЗ (постанова головного державного санітарного лікаря України #25 від 21.05.2020) , ми піклуємося про здоров’я наших кліентів та персоналу.

Ви обираєте час: є утрішні, денні, вечірні групи. Обираєте зручну форму навчання: офлайн чи онлайн.

Консультації для батьків: ви отримаєте детальні поради та рекомендації, як розвивати дитину під час та після завершення курсу.

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Ви зможете
порівняти результати
дитини ДО чи ПІСЛЯ
тренінгу.
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з педагогом, пройти тестування і тільки після цього прийняти кінцеве рішення.

Навчання читанню
Чому це важливо?
Важливість навчання дітей з раннього віку читанню безпрецедентна, і прихильники цієї методики стверджують, що бажання дитини засвоювати інформацію з малих років настільки велике, що заняття варто починати якомога раніше. В даний час, переважна більшість першокласників приходять до школи, вже маючи певні навички читання.
Іноді бувають випадки, коли дитина не хоче читати, і в цьому найчастіше криються помилки дорослих, наприклад, почали навчання, застосовуючи неправильну методику, в результаті чого дитина не здобула необхідних навичок, а якщо при цьому чинили тиск, змушуючи читати, то тут справа може закінчитися нервовим зривом дитини.
Щоб не дійти до такої критичної ситуації, потрібно зробити сам процес навчання цікавим, причому, коли у дитини все виходить і вона це усвідомлює, з’являється бажання продовжувати подальші заняття. Курси навчання читанню в Одесі допоможуть Вашій дитині швидко навчитися читати, розвивати мислення і пам’ять.
Що входить в програму?
Центр розвитку «Орфей» розвиває базові і приховані здібності дітей будь-якого віку. Новітня методика навчання читанню по системі С. Полякова, дозволяє не тільки швидко навчитися читати, а й поліпшити якість мовлення, чітко усвідомлюючи зміст прочитаного.
Весь процес навчання розбитий на сім сходин, який починається з елементарного вивчення літер і закінчується вільним читанням дитячих книжок. Всі етапи навчання побудовані у вигляді гри, кожна з яких відрізняється своїм рівнем складності.
На заняттях педагоги вчать дітей не тільки читанню, а й стежать за правильним диханням і рухом очей, не допускаючи їх перенапруження і втоми.
Чому саме ми?
Навчання читанню дітей в центрі розвитку «Орфей», який знаходиться в Одесі, полягає у виявленні індивідуальних здібностей кожної дитини, завдяки спеціальним методикам і тренінгам. Навчання проводять фахівці високого рівня, які люблять свою роботу, а їхня кваліфікація підтверджена міжнародними сертифікатами і дипломами, які розміщені на сайті.
Завдяки їх досвіду на заняттях діти проявляють свій творчий потенціал, вчаться правильно мислити і поступово звикають до певного розпорядку дня.
У центрі розвитку «Орфей» створена комфортна атмосфера, яку відчувають не тільки діти, а й їхні батьки, які надають повну довіру педагогам. Про це говорять численні відгуки, залишені на сайті центру «Орфей». Ми пишаємося результатами своєї роботи, від якої залежить майбутній успіх всього суспільства нашої країни.

Що кажуть про тренінг?
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ