Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Навчання читанню

Ваша дитина почне читати через 10 занять!

Методика побудована у вигляді гри і розділена на 7 сходинок, кожна з яких відрізняється від попередньої рівнем складності і видами ігор. Діти, які почали на 1 сходинці вивчати літери, на 7 сходинці вже читають дитячу літературу.

Для того, щоб зробити навчання цікавим і захоплюючим, на кожній сходинці перед дитиною ставляться тільки такі завдання, які не перевищують її можливостей і трохи просувають її вперед. В результаті дитина просувається від сходинки до сходинки легко і непомітно для себе.

Наша методика настільки опрацьована, що по ній можуть займатися навіть батьки, які не мають педагогічної освіти. Наші фахівці вам допоможуть!

Ваша дитина не любить літери? Наші маленькі учні читають самі і з задоволенням!

Оберіть свою програму!
  ГрупаПочинайка

  Тут ми опановуємо ази читання. Наші маленькі учні знайомляться з літерами, звуками. Вчаться читати перші склади і слова. Починають любити читання!

  ГрупаЧитайка

  Ваш малюк знає літери, але не хоче читати сам?
  Ми навчимо його цінувати самостійне читання! Він буде складати літери в склади, склади в слова. І, головне, розуміти, що він читає.

  ГрупаЧиталочка

  Головні труднощі таких юних, вундеркіндів, що майже читають, в тому, що вони не вникають в те, що читають. Ми навчимо розуміти зміст тексту при усному читанні. Закладемо основи грамотного письма, звуко-літерного аналізу.

Кому необхідне Навчання читанню
  • Ваша дитина не хоче вчити літери.
  • Він не бачить сенсу в читанні, відмовляється, йому нудно.
  • Вам здається, що він лінується.
  • Ви не знаєте, з якого боку підступитися до літер, книг.
  • Дитину вже почали вчити, причому неправильно.
  • Далі літер (складів) справа не йде.
Що отримає ваш дошкільник після
курсів на різних сходинках
  • Перше і головне — він почне читати!
  • Або почне читати краще, швидше, більш усвідомлено.
  • Він полюбить читати дитячі книги сам.
  • Ми закладемо основи грамотного писання!
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Чому у вашої дитини все вийде?
Курс складається з 32 занять.
Це достатній термін, щоб дитина почала читати самостійно.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно.
Вам не треба хвилюватися про те, де купити ту чи іншу книгу, зошит.

Заняття проходять в
ігровій формі. Ваша дитина
полюбить читання!
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані педагоги і психологи, що пройшли навчання методиці Сергія Полякова.

В групі до 5 осіб. Ділимо на групи по 3м рівням та працюємо з конкретними задачами кожної дитини.

Вы обираєте час:  є утрішні, денні, вечірні групи.

Консультації для батьків: ви отримаєте детальні поради та рекомендації, як розвивати дитину під час та після завершення курсу.

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Ви зможете
порівняти результати
дитини ДО чи ПІСЛЯ
тренінгу.
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з педагогом, пройти тестування і тільки після цього прийняти кінцеве рішення.

Навчання читанню
Чому це важливо?
Важливість навчання дітей з раннього віку читання безпрецедентна, і прихильники цієї методики стверджують, що бажання дитини засвоювати інформацію з малих років настільки велике, що заняття варто починати якомога раніше. В даний час, переважна більшість першокласників приходять в школу, вже маючи певні навички читання.
Іноді бувають випадки, коли дитина не хоче читати, і в цьому найчастіше криються помилки дорослих, наприклад, почали навчання, застосовуючи неправильну методику, в результаті чого дитина не пізнавши необхідних навичок, а якщо при цьому чинили тиск, змушуючи читати, то тут справа може закінчитися нервовим зривом дитини.
Щоб не дійти до такої критичної ситуації, потрібно зробити сам процес навчання цікавим, причому, коли у дитини все виходить і він це усвідомлює, з’являється бажання продовжувати подальші заняття. Курси навчання читанню в Одесі допоможуть Вашій дитині швидко навчитися читати, розвивати мислення і пам’ять.
Що входить в програму?
Центр розвитку «Орфей» розвиває базові і приховані здібності дітей будь-якого віку. Новітня методика навчання читанню по системі С. Полякова, дозволяє не тільки швидко навчитися читати, а й поліпшити якість мовлення, чітко усвідомлюючи зміст прочитаного.
Весь процес навчання розбитий на сім сходинок, який починається з елементарного вивчення літер і закінчується вільним читанням дитячих книжок. Всі етапи навчання побудовані у вигляді гри, кожна з яких відрізняється своїм рівнем складності.
На заняттях педагоги вчать дітей не тільки читанню, а й стежать за правильним диханням і рухом очей, не допускаючи їх перенапруження і втоми.
Чому саме ми?
Навчання читання дітей в центрі розвитку «Орфей», який знаходиться в Одесі, полягає у виявленні індивідуальних здібностей кожної дитини, завдяки спеціальним методикам і тренінгам. Навчання проводять фахівці високого рівня, які люблять свою роботу, а їхня кваліфікація підтверджена міжнародними сертифікатами і дипломами, які розміщені на сайті.
Завдяки їх досвіду на заняттях діти проявляють свій творчий потенціал, вчаться правильно мислити і поступово звикають до певного розпорядку дня.
У центрі розвитку «Орфей» створена комфортна атмосфера, яку відчувають не тільки діти, а й їхні батьки, які надають повну довіру педагогам. Про це говорять численні відгуки, залишені на сайті центру «Орфей». Ми пишаємося результатами своєї роботи, від якої залежить майбутній успіх всього суспільства нашої країни.

Що кажуть про тренінг?
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ