Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНИЙ
МАЙСТЕР-КЛАС

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Ментальна арифметика

Як підвищити IQ дитини за допомогою унікальної системи усного рахунку?

Психологи впевнено розділили людство на дві половини: лівопівкульні і правопівкульні, або — аналітики і творці. Ми беремося стверджувати, що обидві півкулі нашого мозку можна «подружити», щоб домагатися вражаючих результатів в навчанні, роботі, повсякденному житті.

Ось яскравий приклад: великий Ейнштейн використовував обидві півкулі, і він став найбільшим генієм людства.
Хочете, щоб ваша дитина перевершила своїх однолітків або, хоча б, саму себе? Розвивайте обидві півкулі відразу. Це дозволить поліпшити пам’ять, підвищити інтелект, логічне і творче мислення у всіх її проявах. Програма заснована на улюбленій усіма дітьми методиці — грі!

Оберіть свою програму!
  ГрупаBaby

  Діти вивчають цифри, засвоюють склад чисел, освоюють усний рахунок. Підготовка до школи стає справжнім задоволенням для дитини, а батькам залишається тільки пишатися
  результатами.

  ГрупаKids

  Перші труднощі в школі? Їх вирішить курс ментальної арифметики! Адже це не просто вміння рахувати швидше калькулятора, це потужне прокачування всього мозку в цілому, яке буде сприяти кращому оволодінню будь-якою навичкою або шкільним предметом — будь-то вивчення мови, музики, запам’ятовування віршів або таблиці множення.

  ГрупаTeen

  У цей період діти починають освоювати такі складні дисципліни, як алгебра, геометрія, фізика, хімія. На них навалюється шквал інших нових предметів. Тільки швидкий мозок зможе осилити весь цей обсяг. Закладіть міцний фундамент для майбутнього вашого сина чи дочки — змусьте мозок працювати ефективно і вчитися на відмінно за допомогою ментальної арифметики!

Кому необхідна
Ментальна арифметика
  • Ваш школяр насилу робить уроки?
  • Йому важко концентрувати увагу на чомусь одному?
  • Він неуважний, забудькуватий, не зібраний.
  • Йому важко даються якісь предмети?
  • Через складнощі в навчанні дитина не впевнена в собі?
Завдяки ментальній арифметиці поліпшується і розвивається:
  • Обидви півкулі мозку одночасно.
  • Фотографічна пам’ять.
  • Концентрація уваги, спостережливість.
  • Швидкість реакції, точність і ефективність рішень.
  • Впевненість у собі.
  • Абстрактне і логічне мислення, уява, креатив.
  • Швидкість письма.
  • Успіхи в навчанні, хобі, різнобічність мислення.
Записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС
Чому у вашої дитини все вийде?
Курс складається з кількох рівней.
Це необхідно для того, щоб прокачати мозок і сформувати стійку  навичку усного рахунку.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно. Доступ до унікального он-лайн кабінету для тренування вдома.

Заняття проходять в
ігровій формі: 1 раз на тиждень в класі по 2 уроки.
Досвідчені педагоги.
Наші педагоги і психологи кваліфіковані инструктори Міжнародного центру Ментальної арифметики «Mailim»(Казахстан).

В групі до 10 осіб. 3 програми для різних вікових категорій.

Ви обираєте час: є денні, вечірні групи, групи вихідного дня.

Мотивація до навчання. Ігрова форма подачі занять стимулює інтерес та бажання вчитися.

Гарантурємо прогрес у навчанні. Ви зможете
побачити результати
вже через 2 месяці.
Безкоштовне пробне заняття.
Ви зможете оцінити заняття, педагогів, більше дізнатися про програму і лище після цього прийняти
кінцеве рішення.

Ментальна арифметика
Зв’язок з успішністю і успіхом
Дитина розвивається з перших днів свого життя, і в процесі формування особистості вона потребує професійного впливу педагогів, які можуть оцінити наявний потенціал і професійно направити його в потрібне русло. Вчені стверджують, що якщо ліва та права півкулі мозку знаходяться в абсолютній гармонії, успішність таким людям гарантована, але як показують численні дослідження, у більшості людей краще розвинена ліва частина півкулі мозку.
Ментальна арифметика для дітей важлива в будь-якому віці, і чим раніше почати навчання, тим швидше розумові здібності дитини перевершать усі сподівання батьків і вчителів, і вона не тільки зможе легко вирішити будь-який арифметичний приклад або задачу в розумі, але і максимально розширити розумовий потенціал і творчі здібності. Основна функція предмета полягає в тому, що заняття пропорційно і злагоджено формує обидві півкулі головного мозку.
Що входить в програму?
Основне завдання ментальної математики полягає у рівномірній роботі відразу двох півкуль головного мозку. Програма навчання умовно розділена на два етапи. На початку, діти засвоюють техніку підрахунку на кісточках спеціальної лічильної японської дошки «соробан», де задіяні не тільки дві руки, але і активно працюють обидві півкулі головного мозку. На цьому етапі діти вільно можуть виконувати будь-які арифметичні дії, навіть витягувати квадратний корінь.
Другий етап формує уяву, і діти переходять до розрахунку в розумі, де ліва півкуля засвоює цифри, а права — відтворює зображення кісточок лічильної дошки, тобто дитина в розумі проробляє всі необхідні операції. При професійному підході можна досягти величезного успіху, який допоможе не тільки виконувати складні арифметичні розрахунки в розумі, але і додасть дитині впевненість в житті і сформує з нього всебічно розвинену особистість.
Чому саме ми?
В даний час практично в усіх країнах світу працюють центри, що навчають дітей ментальній математиці, і Україна не є винятком. У центрі розвитку «Орфей» відкриті курси ментальної арифметики в Одесі, високі результати яких вже встигли оцінити вчителі загальноосвітніх шкіл та батьки дітей.
Уроки ментальної арифметики засновані на спеціальній інноваційнійї японській методиці, яку досконало освоїли викладачі центру «Орфей». Вони мають спеціальні сертифікати, які розміщені на сторінці нашого сайту, що підтверджують їх кваліфікацію і право навчати дітей ментальній арифметиці.

Що кажуть про тренінг?
Записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС