Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Каліграфія

Багато батьків хочуть, щоб у дітей був гарний рівний почерк. Це зрозуміло — адже поганий почерк призводить до більш низьких оцінок у школі і просто ускладнює навчання: через неправильне написання знижується швидкість письма, діти не встигають записувати за вчителем в класі, годинами сидять над домашнім завданням і відчувають нехіть до своїх зошитів.

Навички писання здобуваються дітьми з великим зусиллям. На самому початку цей процес здається складним, кропітким. Руки втомлюються, а літери і слова виходять зовсім не як у дорослих: кострубато, некрасиво, недоладно. Всім дітям писання дається по-різному. Одні незабаром починають писати швидко, каліграфічно, а у інших виникають труднощі. Якщо вчасно не провести корекцію почерку, він так і залишиться корявим, недоладним на все життя. Завдання його виправлення повинно хвилювати педагогів, самих дітей та їхніх батьків.

Від того, на скільки добре дитина опанує цю навичку, буде багато в чому залежати успішність навчання в школі.

Для кого піодходить курс

  Поганий почерк у дитини? Помарки і бруд в зошитах? Учитель знижує оцінки через неакуратний почерк?

  Одже цей курс для вас!

   

Кому необхідний курс Коррекція почерку
  • школярам, які пишуть нерозбірливо і неакуратно
  • дітям, які неправильно тримають ручку
  • школярам, які пишуть «як курка лапою»
В результаті ваша дитина повністю зміниться:
  • Поліпшить почерк
  • Поставить руку і навчиться правильно тримати ручку
  • Навчиться швидко і рівно писати
  • Розвине м’язову пам’ять
  • Навчиться правильно переписувати тексти
  • Навчиться чути вчителя при написанні диктантів
  • Встигатиме за вчителем в школі
  • Опанує навичку організації сторінки (культуру письма)
  • Включить «сплячі» зони мозку, що відповідають за механізм такого складного явища як почерк.
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Чому у вашої дитини все вийде?
Курс складається з 36 занять.
Цього достатньо, щоб значно прокачати необхідні навички.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно.
Вам не треба хвилюватися про те, де купити ту чи іншу книгу, зошит.

Заняття проходять в
ігровій формі.
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані інструктори Московської школи ейдетики І.Ю. Матюгіна, з 10-річною практикою.

В групі до 10 осіб. Відпрацьовуємо навичку з кожною дитиною та вирішуємо її конкретні задачі.

Ви обираєте час: є утрішні, денні, вечірні групи.

Консультації для батьків: ви отримаєте детальні поради та рекомендації, як допомогти вашому студенту під час та після завершення курсу

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Вы зможете
порівняти результати
ДО та ПІСЛЯ тренінгу.
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з тренером, пройти тестування і тільки після цього прийняти кінцеве рішення.

Каліграфія
Чому це важливо?
Багато батьків не задоволені почерком своєї дитини, і сьогодні порушення почерку — проблема не тільки дітей, а й дорослих. Часто можна почути такі заперечення, що в наш час красиво писати зовсім необов’язково, важливо швидко набирати текст на клавіатурі комп’ютера, але це помилкова думка.
Дуже важливо виробити у дитини поліпшення почерку з раннього віку, бо цей факт може в подальшому вплинути на подальший розвиток його здібностей. Часто через неохайний почерк дитина отримує занижені оцінки в школі, незважаючи на грамотне написання тексту, через це може бути занижена його самооцінка і в результаті пропаде інтерес до навчання.
Щоб не допустити цього, потрібно з дитинства виробляти навички і проводити уроки каліграфічного почерку. На превеликий жаль, шкільна програма краснопису приділяє мало часу, і батьки покладають на себе обов’язок навчити дитину красиво писати.
Що входить в програму?
Каліграфічний почерк, навчання слід виробляти поступово, бажано з підтримкою кваліфікованого педагога, що володіє основними методиками. Курси каліграфії в Одесі допоможуть швидко виробити у дитини гарний почерк, не перевантажуючи ще незміцнілий організм малюка, тим більше, що це заняття, за ствердженням психологів, сприяє формуванню інтелекту.
Уроки каліграфії в центрі розвитку «Орфей» розвивають у дитини дрібну моторику, яка особливо корисна в ранньому віці. Фізіологічно, коли дитина тримає ручку трьома пальцями, натискаючи на перо, це сприяє активному розвитку кори головного мозку, що відповідає за творчий розвиток особистості.
Суть інноваційної методики полягає в нетрадиційному навчанні способам писання, яке за короткий термін формує у дитини міцні навички і допомагає домогтися відмінного рівня грамотності.
Чому саме ми?
У центрі розвитку «Орфей», який знаходиться в Одесі, працюють досвідчені педагоги і психологи, які мають колосальний досвід роботи з дітьми. Їх кваліфікація підтверджена дипломами та спеціальними сертифікатами, розміщеними на сайті. Вони не тільки навчать красиво писати, а й, якщо це необхідно, сприятимуть виправленню почерку у дітей, що дуже непросто в даній ситуації, коли у дитини вже склалося своє ставлення до писання.
Ми формуємо невеликі групи, що складаються з 6осіб, і це дозволяє приділити кожній дитині максимум часу і працювати з нею індивідуально. Фахівці проводять роботу з батьками, і дають необхідні поради по розвитку дитини після закінчення курсів. Детально ознайомитися з програмою навчання можна на сторінці сайту.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ