Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Ейдетика для школярів

Як значно поліпшити увагу і пам'ять дитини, просто граючи?

Сучасні батьки ще краще педагогів знають, як важлива гарна пам’ять для успішного навчання.
А якщо це унікальна пам’ять? Така, яка дозволяє запам’ятовувати величезні обсяги інформації і зберігати її на «поличках» мозку довгі роки? Таким здібностям ціни немає!

Ейдетика — методика розвитку пам’яті та образного мислення, методи швидкого запам’ятовування будь-якої інформації, яку задають вчити в школі. Діти, що володіють методами ейдетики, вчаться в кілька разів краще і швидше своїх однолітків. Їм нічого не варто вивчити величезний вірш за 5 хвилин, запам’ятати таблицю множення, або, скажімо, інтегралів, без стомлюючого зубріння.

Чи потрібно говорити, наскільки корисні такі здібності для школярів, студентів і, тим більше, для майбутніх (успішних!) дорослих?

Оберіть свою програму!
  ГрупаBaby

  Відмінна підготовка до школи! Нові знання — букви, цифри, перші вірші, правила і багато іншого здасться вашій дитині легким і простим для запам’ятовування.

  ГрупаKids

  Навчання в початковій школі з бажанням! Ваша дитина буде легко засвоювати навіть найважчі теми. Таблиця множення, англійська, інформатика, великі вірші і тексти для читання викличуть не труднощі, а інтерес.

  ГрупаTeen

  Середня школа — перші кроки до підготовки до вступу до ВНЗ, ДПА, ЗНО… Якщо нічого не забуто, дитина вже майже готова! Важкі предмети — геометрія, хімія, фізика, географія та історія… Безліч формул, назв і важливих дат… Все це знайде в пам’яті дитини своє місце і залишиться там назавжди!

Кому необхідна Ейдетика
  • Ви хочете, щоб дитина вчилася легко і в задоволення?
  • Вона неуважна і часто відволікається?
  • Насилу вчить вірші, правила і взагалі — все, що потрібно для навчання?
  • У неї труднощі з математикою або іншими шкільними предметами?
  • Виконання домашніх завдань — це сімейний кошмар?
  • Вона пише з помилками, тому що не пам’ятає правил?
В результаті ваша дитина навчиться:
  • Запам’ятовувати довгі тексти, великі числа і числові послідовності.
  • Детально переказувати тексти, параграфи, історії.
  • Запам’ятовувати обличчя, імена, професії.
  • Вчити вірші без зубріння.
  • Запам’ятовувати іноземні слова, їх вимову, переклад, правильне написання.
  • Пам’ятати дні народження, дати, номера машин і телефонів, формули, складні комбінації чисел.
  • Запам’ятовувати правила і теореми, географічні назви.
  • Засвоювати труднощі написання словникових слів і слів іноземного походження.
  • Запам’ятовувати будь-яку необхідну інформацію.

  КОРИСТУВАТИСЯ ОТРИМАНИМИ НАВИЧКАМИ ЩОДНЯ!

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Чому у Вашої дитини точно все вийде:
Курс складається з 8 занять,
Це оптимальний час, щоб отримати навичку запам’ятовування.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно.
Вам не треба хвилюватися про те, де купити ту чи іншу книгу, зошит.

Заняття проходять в
ігровій формі. Ваша дитина
полюбить вчитися!
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані інструктори Московської школи ейдетики І.Ю. Матюгіна, що мають 10-річну практику.

В групі до 10 осіб. Відпрацьовуємо навичку з кожною дитиною та вирішуємо її конкретні задачі. Керуючись усіма вимогами та рекомендаціями МОЗ (постанова головного державного санітарного лікаря України #25 від 21.05.2020) , ми піклюємося про здоров’я наших кліентів та персоналу.

Ви обираєте час: є утрішні, денні, вечірні групи. Обираєте зручну форму навчання: офлайн чи онлайн.

Консультації для батьків: ви отримаєте детальні поради та рекомендації, як тренувати дитину під час та після завершення курсу

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Вы зможете
порівняти результати
ДО та ПІСЛЯ тренінгу.
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з тренером, пройти тестування і тільки після цього прийняти кінцеве рішення.

Ейдетика для дітей
Зв’язок з успішністю і успіхом
Дуже часто багато батьків стикаються з небажанням дитини вчитися, вона не хоче йти в школу, на заняттях їй не цікаво, і буря обурення і негативних емоцій з боку батьків обрушується на малюка. Перш ніж його карати, варто розібратися в причині такого ставлення до навчання, адже сьогодні насичена шкільна програма надає величезний потік інформації, яка іноді може бути не цікавою для дитини. Великий обсяг домашнього завдання, вивчити вірш, запам’ятати формулу — все це перетворюється в суцільне, нецікаве зубріння, а виною слабкої успішності може стати погана пам’ять.
Вирішити проблему допоможе ейдетика для дітей — спеціальна методика, що сприяє розвитку образного мислення і пам’яті, яка особливо актуальна для дітей дошкільного та шкільного віку. Методика ейдетика розвиває пам’ять, творчі здібності дитини та уважність. Діти, які пройшли курси ейдетики, завжди буде виділятися від своїх однолітків оригінальністю мислення, креативністю і кмітливістю.
Курси ейдетики в Одесі допоможуть Вашій дитині виявити в ньому творчі здібності, навчити ефективним методам запам’ятовування інформації, акцентувати увагу і мислення.
Що входить в програму?
В курс ейдетики для дошкільнят входить тренування пам’яті дитини, активізація образного мислення, використання ефективних методів запам’ятовування. Пройдений курс ейдетики методики дозволяє дитині засвоїти основні елементи мнемотехніки, які допоможуть йому в подальшому житті.
Після проходження ейдетика тренінгу Ваша дитина буде легко запам’ятовувати довгі вірші, числові і текстові послідовності, історичні дати, номера телефонів, складні математичні формули і теореми та іншу необхідну інформацію.
Чому саме ми?
Якщо скандали при виконанні домашніх завдань моторошно набридли, і Вам дуже шкода, коли дитина займається зубрінням, а у нього нічого не виходить, Ви хочете поліпшити йому пам’ять, активізувати мислення, увагу і творчі здібності, тоді ласкаво просимо в центр розвитку «Орфей», який знаходиться в Одесі.
Наша команда кваліфікованих фахівців, категорія яких підтверджена відповідними дипломами та сертифікатами, постійно підвищують свій професійний рівень. На заняттях вони не тільки розвивають пам’ять, але і визначають рівень інтелекту, виявляючи творчі здібності дитини.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ