Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Суперпам’ять v2.0

Як дорослому навчитися запам'ятовувати багато і надовго?

Курс побудований за принципом «20% теорії — 80% практики». Ми вчимося використовувати різні методи запам’ятовування і вправи по тренуванню пам’яті на практиці. Мета курсу — сформувати стійкі навички ефективного запам’ятовування, активізувати розумові процеси, необхідні для успішного навчання. Освоїти прийоми і техніки ефективного запам’ятовування, розвинути стійку увагу, творче мислення.

Тренінг «Суперпам’ять»– той самий СЕКРЕТ, яким володіють люди, що володіють феноменальною пам’яттю. Ви дізнаєтеся корисні фішки, прийоми і вправи, які допоможуть вам запам’ятовувати швидше, краще і надовго.

Запрошуємо на курс
Кому необхідний цей курс
  • Любите розвиватися, відвідуєте цікаві тренінги та вебінари, але не можете
   переказати і половини з того, що дізналися на них.
  • У вас попереду підготовка до іспитів, і ви заздалегідь в жаху від кількості матеріалу,
   яке доведеться запам’ятати.
  • На діловій зустрічі ви познайомилися з десятком нових людей, але ви одразу ж забули їх імена. Типово?
  • Вам потрібно виступати перед аудиторією, і ви не уявляєте, як обійтися «без папірця» і не збитися з думок.
  • Ви котрий рік не можете вивчити іноземну мову, тому що слова і граматичні
   конструкції ніяк не хочуть запам’ятовуватися.
Які результати ви отримаєте
  • Зможете запам’ятовувати великі обсяги інформації: книги, лекції, таблиці,
   терміни, презентації.
  • Збільшите ККД на 50% будь-яких навчальних програм: тренінгів, семінарів, курсів.
  • Зможете вивчити будь-яку іноземну мову в 2 рази швидше.
  • Будете здавати іспити без проблем.
  • Швидше освоювати будь-який новий навик:
   будь то нова професія або водіння автомобіля.
  • Будете більше встигати, збільшивши працездатність і ефективність.
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Организация курса
Курс триває 1 місяць, 2 рази на тиждень по 3  академ.години.
Цей час необхідний, щоб виробити стійку навичку.

Ви можете обрати як групове, так і індивідуальне навчання.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно.
Вам не треба хвилюватися про те, де купити ту чи іншу книгу, зошит.
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані інструктори московської школи эйдетики И. Ю. Матюгіна с 10-річною практикою.

В групі до 10 осіб. Відпрацьовуємо навички з кожним ті вирішуємо його конкретні задачі.

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Вы зможете
порівняти результати
ДО і ПОСЛЯ тренІнгу.

Ви обираєте час: є утрішні, денні, вечірні групи
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з тренером, пройти тестування і тільки після цього приняти кінцеве рішення.

Розвиток пам’яті для дорослих
Необхідність все пам’ятати
Пам’яттю володіють абсолютно всі люди, питання тільки в тому, що у деяких відзначені феноменальні здібності до запам’ятовування, а у інших спостерігається звичайна сприйнятливість. В цьому випадку вкрай важливо правильно використовувати наявний потенціал і постійно його розвивати, для чого необхідне тренування пам’яті, адже паралельно з поліпшенням її здібностей підвищується розвиток уваги, концентрація процесу мислення і уяви, без чого практично неможлива мозкова діяльність людини.
Для багатьох ділових людей пам’ять є робочим інструментом, так, наприклад, викладачі ВУЗів читають свої лекції виключно по пам’яті, а ділові бізнесмени повинні запам’ятати масу потрібної інформації, і удача буде супроводжувати тих людей, хто зуміє себе підготувати до швидкого запам’ятовування і ефективної переробки отриманої інформації .
Сьогодні над проблемою поліпшення пам’яті працюють кращі фахівці в цій галузі, які постійно створюють нові інноваційні методики розвитку пам’яті, успішно застосовуються в сучасних центрах розвитку, і вони дають свої позитивні результати.
Курси поліпшення пам’яті в Одесі навчать Вас легко запам’ятовувати всю необхідну інформацію і допоможуть надовго поліпшити і закріпити основні особливості пам’яті.
Що входить в програму?
У центрі розвитку «Орфей» в Одесі, можна прослухати програму курсу «Суперпам’ять», яка допоможе сформувати стійкі навички розумових процесів, необхідних для ділової людини, і паралельно освоїти прийоми декількох технік ефективного запам’ятовування, розвинути увагу та креативне творче мислення.
Курси, що ґрунтуються на сучасних методичних матеріалах провідних фахівців, які пропонують прослухати в центрі розвитку «Орфей», відповідають сучасному принципові «теорія + практика». Для цього застосовуються тренінги для розвитку пам’яті, різні техніки запам’ятовування, з використанням перевірених прийомів мнемотехніки, формування ейдетичної пам’яті, в процесі чого включаються в роботу мозку практично всі канали сприйняття — слухові, зорові, асоціативні, смислові, фотографічні і відчутні.
Курси з розвитку пам’яті в центрі «Орфей» допоможуть швидко запам’ятовувати іноземні слова, причому універсальна методика актуальна для будь-якої мови, освоїти особливі методи фіксування в пам’яті складних термінів, географічних найменувань, різних імен, прізвищ, текстової та числової інформації.
Крім цього, заняття сприяють активному формуванню уваги, уяви, динамічному розвитку розумової діяльності, а також зняття депресій і стресів.
Чому саме ми?
Розвиток пам’яті у дорослих актуально в будь-якому віці, і якщо Ви відчуваєте, що пам’ять починає поступово погіршуватися, не втрачайте часу і приходьте в центр розвитку «Орфей». Активні заняття в центрі і самостійні тренінги пам’яті допоможуть досягти приголомшливих результатів студентам, в результаті чого швидко запам’ятовуються важливі моменти після одного побіжного прочитання, Ви назавжди забудете про зубріння, а новий матеріал буде даватися легко, і навчання буде доставляти тільки одне задоволення.
До наших послуг звертаються великі бізнесмени, керівники, менеджери компаній та інші провідні фахівці, яким навчання в центрі «Орфей» допомагає щодня обробляти і аналізувати величезний потік інформаційного матеріалу.
Удосконалювати свої здібності, підвищувати кар’єрне зростання, чітко виконувати поставлені керівництвом завдання Вам допоможе інтелект і хороша пам’ять, і сьогодні фахівець належного рівня зобов’язаний володіти цими незамінними якостями.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ