Центр швидкочитання та
ментальної арифметики

 Русский Українська

м. Одеса, центр: пров. Канатний, б. 6

(063) 538-63-38

Слідкуйте за нами в соц мережах:

 • Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Записатися на

БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Захоплюючі
заняття в ігровій формі
Уникальні розвиваючі
програми для будь-якого
віку
Групи від 3 до 8 осіб,
індивідуальні та
дистанційні заняття

» Швидкочитання v2.0

Ефективне швидкочитання - отримуйте будь-які знання в кілька разів швидше

Швидкочитання — це сукупність способів і методик, які допомагають значно збільшити швидкість читання. Ваша швидкість і розуміння прочитаного зростуть як мінімум в два рази. Крім того, ви станете думати і аналізувати набагато швидше. Це дасть вам перевагу перед іншими співробітниками, конкурентами по бізнесу, партнерами, одногрупниками.

Зазвичай вже на четвертий день занять наші учні помічають, що оточуючі їх люди «повільно розмовляють».
Це говорить про те, що тепер вони думають швидше оточуючих, а, значить, можуть діяти ефективніше у всіх сферах.

Навчання швидкісному читанню розвиває і корисні психічні процеси: пам’ять, увага, мислення, уява.
Тому швидкочитання відбивається на успіху будь-якої людини, особливо якщо він приймає відповідальні рішення, що впливають на прибуток, успіх компанії або особисту сферу життя.

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ СТАТИ УСПІШНИМ АНАЛІТИКОМ, СТРАТЕГОМ, ІНТЕЛЕКТУАЛОМ!

Запрошуємо на курс
Кому необхідний цей курс
  • Хочете оволодіти новою професією / просуватися по кар’єрних сходах?
  • Будуєте свій бізнес і потрібно багато читати, щоб бути попереду конкурентів?
  • У вас є заповітний список книг, які хотілося б прочитати, але ніяк не доходять руки?
  • Читаєте, але не можете сконцентруватися, часто відволікаєтеся, постійно повертаючись до одного й того ж місця?
  • Читаєте і через тиждень вже не пам’ятаєте, що було в книзі?
  • Читаєте, але не застосовуєте корисні знання на практиці?
Які вигоди ви отримаєте після курсу
  • Економію часу
   Ви заощадите величезну кількість часу, збільшивши швидкість читання і обсяг пам’яті в 2-5 разів.
  • Ефективні методи роботи з великими текстами
   Навчітеся систематизувати і конспектувати прочитану інформацію, працювати з Інтелект-картами (Mind Maps) і іншими методами запам’ятовування текстової інформації. Навчітеся читати не заради читання, а для застосування отриманих знань на практиці.
  • Інструменти раціональної роботи з інформацією
   Ви навчитеся осмислено читати ділову, навчальну, бізнес-літературу з будь-якого носія. Отримаєте навичку аналітичної роботи з текстом, його структурою, лексичними і синтаксичними особливостями для кращого розуміння. Підвищите швидкість і якість сприйняття.
  • Ключі до швидкого навчання
   Ви зможете швидко і якісно освоювати нові області знань. Будь то вивчення іноземної мови, отримання нової професії або другої вищої освіти.
  • Підвищення особистої ефективності
   Швидкість читання дорівнює швидкості мислення. Збільшивши ресурсність мозку, ви станете легше приймати швидкі та інтуїтивні рішення в бізнесі, кар’єрі та особистому житті.
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Організація курсу
Курс триває 21 день, 3 рази на тидлень по 3 академ. години.
Це той строк, який дозволяє сформувати стійку навичку.

Ви можете обрати груповий чи індивідуальний формат.

Усі учбові матеріали видаємо безкоштовно.
Вам не треба хвилюватися про те, де купити ту чи іншу книгу, зошит.
Досвідчені педагоги.
Кваліфіковані інструктори Московської школи ейдетики И.Ю. Матюгина, що мають 10-річну практику.

В групі до 10 осіб. Відпрацьовуємо навичку з кожним та вирішуємо його конкретні задачі.

Гарантуємо результат. Ми даємо ВИМІРНИЙ
результат. Вы зможете
порівняти результати
ДО та ПІСЛЯ тренінгу.

Ви обираєте час: є утрішні, денні, вечірні групи
Безкоштовна консультація.
Ви можете прийти до нас в офіс, познайомитися з тренером, пройти тестування і тільки після цього прийняти кінцеве рішення.

Швидкочитання для дорослих
Необхідність все пам’ятати
Багатьом діловим людям знайома фраза видатного підприємця і фінансиста Майера Ротшильда: «Хто володіє інформацією — той володіє світом», і це був принцип усього його життя. У наш сучасний вік найважливішою проблемою людини є потреба в знаннях, самовдосконаленні, а потік інформації настільки великий, що володіти нею можна тільки при швидкому читанні.
Техніка швидкого читання, здебільшого, застосовується для вивчення наукової публіцистики, інтернет-статей, новин, технічних заміток, звітів, тобто матеріалу, який несе потік інформації і нових знань. Що стосується художньої літератури, то тут процесом читання потрібно насолоджуватися, вбираючи емоції і почуття, і такі книги швидко читати просто безглуздо.
Швидкість читання дозволяє хутко навчатися, сприймати багато інформації і запам’ятовувати її, адже без цього неможливо розвиватися і відчувати себе повноцінним членом суспільства. Кожна людина, яка прагне постійно пізнавати щось нове, дізнавшись про метод швидкого читання, обов’язково захоче оволодіти ним, тим більше що на це доведеться витратити всього кілька місяців.
Сьогодні подібні послуги пропонують безліч різних спеціалізованих курсів, серед яких варто виділити центр швидкочитання в Одесі «Орфей».
Що входить в програму?
Курси швидкочитання в Одесі користуються особливою популярністю, бо для навчання застосовується інноваційна програма «Ефективне швидкочитання», яка допомагає в кілька разів збільшити швидкість читання і поліпшити повне розуміння прочитаного.
Тут Ви навчитеся набагато швидше читати, при цьому швидко думати і аналізувати текст, тому що методика швидкочитання впливає відразу на кілька процесів, таких як пам’ять, уяву, увагу та мислення. Всі відвідувачі центру, які навчалися за даною методикою, значно поліпшили показники своєї подальшої діяльності, про що свідчать численні відгуки, залишені на нашому сайті.
Курси швидкого читання можуть зацікавити керівників, бізнесменів, менеджерів та інших фахівців, яким щодня доводиться займатися переглядом, запам’ятовуванням і аналізом інформації в інтернеті і на паперових носіях. Швидкісне читання з високим рівнем запам’ятовування підвищить їх інтелектуальний рівень, працездатність, значно знизить стомлюваність при роботі з документами, а також буде сприяти їхньому професійному росту. Уроки швидкочитання також будуть корисні дітям шкільного віку і студентам, які після побіжного прочитання матеріалу запам’ятають і виділять основне, що допоможе їм поліпшити успішність.
Чому саме ми?
Курси швидкочитання для дорослих в Одесі дозволяють повністю позбутися недоліків традиційного читання, розвивають увагу і пам’ять, активізують розумову діяльність і прищеплюють їм навички вертикального читання.
Наша команда фахівців дає гарантію досягнення високих результатів, тому що у нас працюють досвідчені педагоги і психологи, які люблять свою роботу і вкладають в неї всі свої знання і сили. Їх високу кваліфікацію підтверджують відповідні сертифікати та дипломи, які розміщені на сторінці нашого сайту.
У нашому центрі Ви можете займатися індивідуально, а всі необхідні навчальні матеріали надаються безкоштовно. Якщо у Вас щільний графік роботи, ми зможемо підібрати зручний для відвідування занять час, а також проведемо безкоштовне пробне заняття, за допомогою якого Ви зможете оцінити потенційні можливості послуг нашого центру. Навчитися швидкочитанню і розвивати його може як дитина, так і дорослий, і це не таке вже й складне завдання, спробуйте та оцініть цінність цієї навички, відвідавши курси швидкочитання в Одесі.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ